Obnova stromů kolem zbrojnice.

Ještě před pár měsíci patřilo mezi dominanty dvora naší hasičské zbrojnice několik vzrostlých stromů. Všichni jsme věděli, že jsou krásné ale zrovna tak bylo jasné, že začínají být i nebezpečné. Hlavně při sílícím větru bylo zřejmé, že začínají ohrožovat okolí a samozřejmě hrozilo, že pádem způsobí značné škody. Byly dost blízko od silnice a nikdo nedokáže zaručit, že nedojde k pádu na chodník nebo do vozovky. A tak bylo rozhodnuto o jejich pokácení. Po vydání všech nutných povolení se hasiči vlastními silami pouští do práce. Potřebují na to jeden víkend, 7. a 8. listopadu 2020. Zároveň s rozhodnutím o pokácení jsme se domluvili, že určitě vysázíme náhradou za poražené velikány stromky nové. V sobotu 1. května byl slib naplněn a podél plotu se objevilo 82 nových stromků. Budou pravidelně zastřihávány, aby nedorostly do takové výše jako jejich předchůdci.

" Přejeme si, abyste nás nepotřebovali "