18.1.2022 POŽÁR+TECHNICKÁ POMOC

Devět minut před šestou hodinou ranní dne 18. 1. svolává siréna hasiče k požáru osobního vozidla do Františkovy Vsi. Dle oznamovatele je vozidlo před rodinným domkem a hrozí tedy nebezpečí rozšíření požáru. Po příjezdu dobrovolné jednotky dokončují likvidaci požáru profesionální hasiči, kteří vyjeli jen o několik minut dříve. Protože dnešního rána neměli hasiči mnoho práce, přinášíme ještě krátkou obrazovou reportáž ze dne včerejšího, tedy z pondělí 17. ledna. Na tento zásah nesvolává hasiče siréna, jde o předem domluvenou pomoc. V jezírku v Luhu, které je zásobárnou vody pro celou Sušici, je třeba vyčistit odtok. Hasiči tedy musí odčerpat všechnu vodu, aby technici mohli opravu provést. Část zásahové jednotky stráví v Luhu téměř celý den a pořádně si "mákne".

" Přejeme si, abyste nás nepotřebovali "