18.3.2023 DOPRAVNÍ NEHODA


  Vyvěšeno dne: 18.03.2023

  
   Zveřejnil:  Hasič Tom

⏰18.03.2023 00:43:47

📢 DOPRAVNI NEHODA,SE ZRANENIM

🚒Tatra Terrno (HKT 261)

🚒Nissan Patrol (HKT 263)

🚒Can Am Outlander

🌳 Hlavnovice,Pich

ℹ️osobak v poli na strese u auta krev, ale oznamovatel nikoho nevidi. Hasiči po příjezdu na místo události provedli průzkum, zároveň zajistili místo nehody a udělali protipožární opatření. Ve vozidle se nenacházela žádná osoba, tak se hasiči vydali po okolí. Na místo byl přivolán policejní psovod a zároveň i vrtulník s termo kamerou. Na místo byla přivolána terénní čtyřkolka hasičů ze Sušice, kdyby se zraněná osoba nacházela v nepřístupném terénu. Nad ránem byla akce pozastavena bez úspěšného výsledku. V dopoledních hodinách přichází zpráva od Police ČR, že osoba byla (v pořádku) nalezená.